Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Yeni Skoda Fabia 2021 Çok İddialı Geliyor

ibrahim

Moderatör
Moderatör
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
38
Tepki
8
Puan
8
Yeni Skoda Fabia, bu erken sürüşte çok fazla umut vaat ediyor; konforlu, ferah, ve birçok akıllı özellik ve kullanışlı teknolojisi ile dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı .

Fiyatlandırma - özellikle de bu önemli aylık taksit oranları-sınıftaki genel konumunu belirleyecek, ancak rakipleri olan yeni Clio, Fiesta ve i20 şimdiden rekabet içerisine girdiler bile. Yine de, tamamen dolu bir araba ile düzenli Seyahat planlıyorsanız, motor seçiminde dikkatli olmanızı tavsiye ederiz

Skoda Fabia, Çek üreticisi için büyük bir otomobil modeli - ve tamamen yeni dördüncü nesilden daha fazlada değil. Popüler supermini, Renault Clio ve Ford Fiesta'nın aksine biraz daha iyi, daha geniş bir alternatif sunmak zorunda. Ancak, şu anda durdurulan Citigo city car'ın müşterilerine hitap etmek için Başlangıç noktasında yeterince uygun fiyatlı olması bekleniyor. Ve elbette, skoda'nın kompakt aile arabası olan scala'nın alıcılarını da tatmin etmesi gerekecek ve bu da kolay olmayacak.

Kısacası, tüm bunların anlamı, bu Fabia'nın, yukarıdaki sınıftaki müşterilerin beklediği teknoloji de dahil olmak üzere, eskisinden daha büyük, daha iyi ve daha iyi olması gerektiğidir, ancak fiyatını mevcut seviyelerin çok ötesine yükseltmemesidir.

1629391126820.png
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst