Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Yeni Range Rover Sport Svr Fotoğrafları Sızdı

ibrahim

Moderatör
Moderatör
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
38
Tepki
8
Puan
8
Bu hafta Nürburgring'de ve çevre yollarda yeni bir Range Rover Sport SVR prototipi görüldü ve bu, Land Rover'ın yüksek performanslı lüks SUV'unun yerine geçen modeline ilk bakıştı

Bu ağır kamuflajlı test aracı, güncellenen Range Rover Sport hakkında çok fazla bilgi vermiyor ancak yeniden tasarlanan SUV'den bekleyebileceğimiz en azından birkaç şey biliyoruz. Yedek Range Rover'lar , Jaguar Land Rover'ın MLA mimarisinin yeni büyük araç varyantını kullanacak ve bu da daha fazla elektrifikasyonun ve ağırlığı azaltmak ve dinamikleri iyileştirmek için yeni, daha gelişmiş mühendislik süreçlerinin kullanılmasının önünü açıyor.

Mevcut SVR, Land Rover'ın 516 pound-feet tork üreten ve sadece 4,3 saniyede 60 mil hıza(0'dan 100'e) ulaşan 575 beygir gücü V8 Motoru ile sunuluyor. Bu bir SUV için hızlı olsa da, Land Rover'ın süper şarjlı 8 silindiri tüy kadar hafif olduğu için tam olarak bilinmiyor ; bu modelin yerini yaklaşık 600 beygirlik turboşarjlı bir BMW V8 alması bekleniyor .

Range-Rover-Sport-SVR-N%C3%BCrburgring-221.jpg

İlgili video:

 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst