Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Volkswagen Id.5 Gtx'in Tanıtım Tarihi Açıklandı!

MrKılıç

Moderatör
Moderatör
Katılım
17 Ağu 2021
Mesajlar
41
Tepki
7
Puan
8

Alman otomobil devi Volkswagen, yeni Volkswagen ID.5 GTX'in tanıtım tarihini paylaştı. Şirket, Twitter'da yayınladığı bir gönderi ile yaklaşmakta olan elektrikli otomobil modeli Volkswagen ID.5 GTX'in tasarımına dair ipuçları verdi.​

Volkswagen, elektrikli otomobillere önem vermekte olan üreticilerden biri. Alman devinin elektrikli ID serisi bunun en basit örneği. Volkswagen elektrikli otomobil ailesi şimdi ise yeni bir model ile büyümek üzere. O model, görünüşe bakılırsa Volkswagen ID.5 GTX adını taşıyor.

1024xauto-ink.jpeg


VOLKSWAGEN ID.5 GTX GELİYOR​

Volkswagen, Twitter hesabından Volkswagen ID.5 GTX'in tanıtım tarihini açıkladı. Buna göre otomobilin dünya prömiyeri 3 Kasım'da gerçekleştirilecek.

Volkswagen otomobil hakkındaki diğer detayları gizli tutsa da paylaşımına kısa bir video iliştirmeyi de ihmal etmedi. Bu videoda otomobilin tasarımını ve tavan çizgilerini gölgeli bir şekilde görebilmek mümkün.


Elektrikli aracın adında yer alan "GTX" eki bize performans odaklı bir model olacağını gösteriyor. ID.5 GTX'in teknik özelliklerinin ise ID.4 GTX ile hemen hemen aynı olması ihtimaller dahilinde.


Tüm detayları ise 3 Kasım'daki tanıtımda öğreneceğiz.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst