Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Toyota Bahar Bakımı Kampanyası Çok Avantajlı

C

Cağatay Uğur

Guest

Toyota, otomobilleriyle “baharın tadını” çıkarmaları için kullanıcılarını fırsatlarla dolu “Bahar Servis Günleri” kampanyasından yararlanmaya davet ediyor.​


sahiplerinin araçlarının bakımlarını indirimli olarak yaptırmaları için düzenlenen 28 Şubat’ta başlayan “İlkbahar Servis Kampanyası” 16 Nisan’a kadar sürecek. Toyota plazalardaki kampanyada fren balata ve diskleri, silecekler, amortisörler ile debriyaj seti yüzde 25 indirimli olarak sunulacak. Fırsatlarla dolu çerçevesinde, 3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresinde yüzde 20 sağlanırken işçiliğinde de yüzde 30’luk indirim yer alacak. Taşıma aksesuarları da kampanya kapsamında yüzde 15 indirimli olacak. Toyota sahipleri indirim ve avantajlardan yararlanmak için servis randevularını online olarak da alabilecekler. Plazalara gelenlere Axess’e özel artı 4 taksit fırsatı da sunulacak. Kampanya dahilindeki indirim ve avantajlardan yararlanmak isteyen Toyota kullanıcılarının bahara bakımlı araçlarla girmeleri için yapmaları gereken tek şey otomobillerini kendilerine en yakın Toyota plazaya götürmeleri olacak.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst