Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Togg İçin Fiyatlar Nasıl Belirlenecek? Fabrikada Son Durum Ne?

RCYS

Yeni Üye
Katılım
30 Ara 2021
Mesajlar
16
Tepki
2
Puan
3
Türkiye'nin en önemli teknoloji hamlelerinden olan yerli otomobil TOGG, gün geçtikçe herkesi heyecanlandırmaya devam ediyor. Özellikle ilk aracın 2022 yılında banttan ineceğinin söylenmesi, 2022’ye günler kala bu heyecanı daha da artıyor. Peki, TOGG fiyatları nasıl belirlenecek, fabrikadaki son durum ne?

Kaba İnşaat Tamamlanmak Üzere​

Kaba inşaatın tamamlanmak üzere olduğu yerli otomobil fabrikası, aynı zamanda teknolojik donanımları ile de yürütülen bir proje haline geldi. Bu kapsamda fabrikaya şu ana kadar 250’nin üzerinde araç üretimi için robotun temin edildiği biliniyor.

Ana binasının neredeyse tamamlanmak üzere olduğu fabrikada, önümüzdeki günlerde ek hizmet binalarının da yapımına başlanması planlanıyor.

1640881734794.png

2022 Yılı Sonunda Seri Üretime Geçilecek​

TOGG Yöneticisi olan Gürcan Karakaş yaptığı açıklama da seri üretime 2022 sonunda başlanacağını ve ilk aracında bu tarihlerde banttan ineceğini söyledi. Karakaş ayrıca 2023 yılının ilk aylarında ise yerli otomobilin SUV pazarında yerini alacağını da duyurdu.

TOGG Fiyatları İçten Yanmalı C Segmentteki SUV Araçlar ile Rekabet Edecek​

TOGG fiyatları ne kadar olacak, ne kadara satılacak? Gibi sorular, yerli otomobil sahibi olmak isteyenlerinde sıklıkla merak ettiği konular arasında yer alıyor.

TOGG CEO’su Karakaş fiyatlarla ilgili konuya da değinerek, içten yanmalı araç pazarına yöneleceklerini ve fiyatlarında bu kategoride yer alan C Segment SUV markalarla rekabetçi olacağını açıkladı. Araç için net bir fiyat için henüz erken olsa da bu açıklama az çok TOGG fiyatlarının hangi seviyede olacağını da bizlere göstermiş oldu.
 
Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst