Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Şuan Kullandığınız Arabanın Beğendiğiniz Özelliklerini Yazar Mısınız?

ArabaForum

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tepki
29
Şuan Kullandığınız Arabanın Beğendiğiniz Özelliklerini Yazar mısınız?

Flame Xpact kullanıyorum araçta en sevdiğim özellik şerit takip özelliği ve adaptif hız kontrolü, uzun yolda hızımı 120 ye sabitliyorum önüme bir araç geçince otomatik yavaşlıyor. Şerit takip özelliği de otomatik direksiyonu çeviriyor çok keyifli oluyor. Hiçbişey yapmıyorum uzun yolda :))

MrKılıç

Moderatör
Moderatör
Tepki
7
Renault Symbol 2014 Model 1.2 Joy benzinli kullanıyorum. Beğendiğim en büyük özelliği yakıt performansı. Full depo ile şehir içi 700-800 km arası yapmaktayım. Fazla basmasam biraz daha artar diye düşünüyorum :)

ArabaForum

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tepki
29
Renault Symbol 2014 Model 1.2 Joy benzinli kullanıyorum. Beğendiğim en büyük özelliği yakıt performansı. Full depo ile şehir içi 700-800 km arası yapmaktayım. Fazla basmasam biraz daha artar diye düşünüyorum :)
Bende aracımın yakıtını yazıyor olacaktım fakat lpg fiyatları çok uçtuğu için maalesef artık yazamıyorum :/

Serkan

Moderatör
Moderatör
Tepki
9
Hyundai Accent Era 2008 1.4 LPG/Benzin
Aracım çok yüksek model olmasa da yakıt tasarrufunu çok seviyorum şehir içi dışı yakıtı çok az tüketiyor. Motoru 1.4 olmasına rağmen çekici çok hoşuma gidiyor, ayrıketten Doblo 2013 model aracımızda var onda ise en çok sevdiğim yanı uzun yolda çok rahat olması 6 viteste bile yokuşta tırmanıyor.

ArabaForum

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tepki
29
Hyundai Accent Era 2008 1.4 LPG/Benzin
Aracım çok yüksek model olmasa da yakıt tasarrufunu çok seviyorum şehir içi dışı yakıtı çok az tüketiyor. Motoru 1.4 olmasına rağmen çekici çok hoşuma gidiyor, ayrıketten Doblo 2013 model aracımızda var onda ise en çok sevdiğim yanı uzun yolda çok rahat olması 6 viteste bile yokuşta tırmanıyor.
Lpg fiyatı artışı olumsuz etkilesede halen avantajlı, doblo tarzı araçlarında yerden yüksek olması benim hoşuma gidiyor

Serkan

Moderatör
Moderatör
Tepki
9
Lpg fiyatı artışı olumsuz etkilesede halen avantajlı, doblo tarzı araçlarında yerden yüksek olması benim hoşuma gidiyor
LPG maalesef fiyat artışı gösterdi lakin mecbur yine diğer yakıt türlerine göre avantajlı tabi.
Kimisi Doblo yol tutuşu vs kötü diyorlar ama ben katılmıyorum. Yıllardır kullanıyoruz sedan arabalara göre çok rahat yolculuk sürüyoruz.

MrKılıç

Moderatör
Moderatör
Tepki
7
Benzin 44 kuruş sonrası bugün de 28 kuruş zam geliyor. :(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar