Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

RS Otomotiv Grubu Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’nde!

C

Cağatay Uğur

Guest

Türkiye’nin en büyük otomotiv şirketlerinden RS Otomotiv Grubu, Antalya Sigorta Acenteleri Derneği öncülüğünde gerçekleştirilen Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’ne katıldı.

RS-Otomotiv-Grubu-Görsel-1-2-1024x683.jpg


Ülkemizin köklü otomotiv şirketlerinden RS Otomotiv Grubu, sektörüne destek vermeye devam ediyor. 3-5 Mart 2022 tarihleri arasında, Antalya’da gerçekleştirilen Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi‘ne RS Oto , RS Servis ve RS Boyasız Onarım markalarıyla katılım sağlayan RS Otomotiv Grubu, 40 yılı aşkın otomotiv tecrübesini sigorta sektörü paydaşlarıyla yakından buluşturdu. 12 yılda 3 milyon araca hizmet verdiklerini dile getiren RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı “Sadece 5 yılda özel onarım teknikleriyle sigorta sektörüne kazandırdığımız tasarruf oranı 1,2 milyar TL seviyesinde. Şirket olarak kurulduğumuz günden bu yana sigorta sektörüne katma değer sağlıyor, sektörün geleceği için yeni çözüm modelleri üretiyoruz. Kamu, sigorta şirketleri ve sigorta acenteleriyle ilişkilerin gelişiminde rol üstleneceğine inandığımız Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’ne katılım sağlamaktan ve sponsorlarından olmaktan memnuniyet duyuyoruz.” açıklamasını yaptı.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst