Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Renault Yeni Suv’u Açıkladı

RCYS

Yeni Üye
Katılım
30 Ara 2021
Mesajlar
16
Tepki
2
Puan
3
Türkiye'de en çok satın otomobil markalarından biri olan Renault, yeni model SUV’un ismini açıkladı. Şirketten gelen açıklamaya göre markanın yeni SUV modelinin ismi Austral olacak.

Son yıllarda SUV araçlar üzerine yoğunlaşma hazırlığında olan dünyanın en büyük araba markalarından biri olan Renault, konforlu bir model geliştirme amacında olduğunu da açıklamıştı.

Şirket yöneticisi Sylvia Dos Santos tarafından yapılan açıklamada Austral isminin yeni SUV model için ideal olduğu belirtildi. Şirket yetkilisi açıklamada ismin sıcaklık ve canlılığa atıfta bulunduğunu ve keşfetmek için davetkar bir isim olduğunu da söyledi.

1640880752322.png

Yeni model konforlu bir araç olarak bizleri beklerken, 4,51 metre uzunluğa sahip oluyor. Ayrıca bu araçla firma C segmentinde yer alan araç profilini de güçlendirmek istiyor. Henüz tanıtımı yapılmasa da ismi açıklanan aracın, 2022 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacağı duyuruldu.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst