Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Merhabalar ...

haber58

Moderatör
Moderatör
Tepki
2
Arkadaşlar forumu daha yukarılara taşımak adına başladık göreve ve merhaba dedik. Bu görevi bana layık görenlere teşekkür ediyorum. Öyle araba konusunda bilgim olduğundan değil bu görev ile görevlendirilmem. Başka konular hakkında ve forumun idaresi konusunda arkadaşların yükünü hafifletmek adına görev aldık. İnşallah katkı sunarız.

Yılların birikimi her ne kadar araba konusunda olmasa da bankacılık, ödeme sistemleri, kamu çalışma hayatı, mali konular gibi hususlarda sizlerin eksiklik ve aksaklıklarınızı giderme gayreti içinde olacağım ...

Hakan Özdemir

Moderatör
Moderatör
Tepki
30
Arkadaşlar forumu daha yukarılara taşımak adına başladık göreve ve merhaba dedik. Bu görevi bana layık görenlere teşekkür ediyorum. Öyle araba konusunda bilgim olduğundan değil bu görev ile görevlendirilmem. Başka konular hakkında ve forumun idaresi konusunda arkadaşların yükünü hafifletmek adına görev aldık. İnşallah katkı sunarız.

Yılların birikimi her ne kadar araba konusunda olmasa da bankacılık, ödeme sistemleri, kamu çalışma hayatı, mali konular gibi hususlarda sizlerin eksiklik ve aksaklıklarınızı giderme gayreti içinde olacağım ...
Merhaba, hoş geldiniz. Forumda bahsettiğiniz konularda bilgiye de mutlaka ihtiyaç olacak. Destekleriniz için teşekkürler.

ArabaForum

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tepki
29

Hayırlı olsun hoşgeldin hocam

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar