Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Honda’dan avantajlı kredi fırsatı

C

Cağatay Uğur

Guest

Honda’nın en sevilen ve tercih edilen sedan modeli Civic için kredi kampanyası Mart ayında da devam ediyor. Honda Civic Sedan’ın tüm ECO donanım paketlerinde geçerli olan kampanya kapsamında; Premium ECO donanım paketine özel 110 bin TL’ye kadar kredi kullanımına faizsiz 15 ay taksit imkanı sağlanıyor. Ayrıca kampanya dahilinde Elegance ECO ve Executive+ ECO donanım paketlerinde de 120 bin TL’ye yüzde 0.99 faiz oranı ile 15 ay vade seçeneği sunuluyor.


’nın ’de en sevilen ve tercih edilen modeli yenilenen Sedan için özel kampanyası Mart ayında da devam ediyor. Honda mühendisliği ile yenilenen Civic Sedan, modern dış tasarımı ve retro iç tasarımının yanı sıra sürüş keyfiyle de öne çıkıyor. 1.5L VTEC Turbo ECO LPG’li motora sahip Civic Sedan modellerinde geçerli olan kapsamında; Civic Premium ECO donanım paketi 110 bin TL’ye kadar kredi kullanımına faizsiz 15 ay taksit imkanıyla sunuluyor. Ayrıca Elegance ECO ve Executive+ ECO donanım paketlerinde ise 120 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0.99 oranı ile 15 ay vadeli ödeme seçeneği bulunuyor.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst