Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Ford Tampon Çizik Giderme Hakkında

DeathAngel

Yeni Üye
Tepki
1
Arkadaşlar herkese selam forumda yeniyim bugün kayıt oldum inşallah hepinizin keyfi sağlığı yerindedir.Arkadaşlar sizden bir yardım istiyicem benim 2020 model focus aracımın ön tamponunu çok az sürttüm ford servisine götürdüm sonra rötüş attılar baya boyasını böyle kötü yapmıştı.serviste o açık olan boya yeri kapandı baya iyi yaptılar.ancak biraz gene çizikleri kaldı.Sorduğumda ise o çizikler geçmez dendi fotoğraflarını atıcam gene buraya bir bakın bu kalan çizikler ne gibi yöntemlerle geçer yardımcı olursanız çok sevinirim çok taktım bu meseleyi kafama Fotoğraflar aşağıda arkadaşlar
A6E5A651-4792-48D2-8723-83318CD1B7E2.jpeg

5D19ED3B-DD9E-48EF-8C14-F8D8C24045F2.jpeg

Ekli dosyalar

• C1161523-8F5E-4BDD-A735-6255EF903A1E.jpeg
    C1161523-8F5E-4BDD-A735-6255EF903A1E.jpeg
    2.2 MB · Görüntüleme: 4

ArabaForum

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tepki
35
Arabanın tam olarak neresi burası, resimlerde ön alt gibi gördüm bence çok kafaya takacak kadar bir görüntü yok

DeathAngel

Yeni Üye
Tepki
1
Arabanın tam olarak neresi burası, resimlerde ön alt gibi gördüm bence çok kafaya takacak kadar bir görüntü yok
sağolun gerçekten çok takacak bir şey yokta hani o ve yandaki çizikleri boyayla falan geçmez mi bilginiz varmı bu konuda benim arabam aytozu grisi

Semih Çakmak

Yönetici
Yönetici
Tepki
3
görünmeyen bir bölge isterseniz boyayabilirsiniz ne kadar kapanır orasını tam bilemiyorum. macunla once çiziğin içini doldurup boyarsanız gözünüze daha güzel gelecektir.

not : profesyonel bir yerde yaptırmanızı , kendinizin bunu denememenizi tavsiye ederim.

DeathAngel

Yeni Üye
Tepki
1
görünmeyen bir bölge isterseniz boyayabilirsiniz ne kadar kapanır orasını tam bilemiyorum. macunla once çiziğin içini doldurup boyarsanız gözünüze daha güzel gelecektir.

not : profesyonel bir yerde yaptırmanızı , kendinizin bunu denememenizi tavsiye ederim.
Çok sağolun teşekkür ederim değerli yorumunuz için ford serviste mi yaparlar bu boya işini yoksa sanayi de falan mı ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar