Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Chevrolet Cruze Hakkında Bilmek Isteyebileceğiniz Herşey

cihangirvsb

Yeni Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba. En çok dedikodusu olan ve çok yanlış tanınan Cruze hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Ben 4.5 senedir kullanıyorum. 2 sene 1.6 atmosferik kullandım şuan 2.5 senedir en keyifli ve çok performanslı olan 1.4 modelini kullanıyorum. Aslında 2.0 dizel daha keyifli ama, 1.4 LTZ modelleri en üst ve dolu paketleri. Ne parça sıkıntısı var ne usta sıkıntısı var en çok bunları duyarsınız. 1.6 modeller atmosferik ve 1.5 ton. Rampada devir ister gaz ister, eğer arabada sorun yoksa standart atmosferikler kadar hanta, yani çok hantal rampada yok tofaş geçiyor yok bu geçiyor gibi sallamasyon laflarada itimat etmeyin. Araba müthiş konforlu, donanımlı ve sağlam. Astra j, insignia ne kadar arıza veriyorsa bu araçlarda o kadar arıza veriyor. Bu araca ettiğiniz bütün hakaret ve karalamalar Astra J ' içinde geçerli. Çünkü zamanında aynı bantlardan çıkan araçlar bunlar. Bakın burada o kadar fazla detay var ki arabayı almadan önce herşeyi buradan öğrenmiştim. Hepside gerçek yalan dolan hiçbirşey yok.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar