Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Acil Yardım

Denizkaya

Yeni Üye
Tepki
1
Merhaba çalışan bir anneyim işe gidip gelicem aynı zamanda çocuğumu hastaneye götürüp gelmek için zaman zaman da şehirdışına çıkabileceğim güvenli sorun çıkarmayan otomatik bir araç istiyorum bütçem maximum 90 bin tl 2000 model passat ve golf arasında kaldım hangisi daha sorun çıkarır en iki sene aktif biçimde kullanılacak lütfen bilenler yardım edebilir mi ?

Hakan Özdemir

Moderatör
Moderatör
Tepki
30
Merhaba 2000 model olarak belirttiğiniz için Passat diyeceğim. Çocuk varsa en ideali sizler için Passat olur.

ArabaForum

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tepki
29
Merhaba çalışan bir anneyim işe gidip gelicem aynı zamanda çocuğumu hastaneye götürüp gelmek için zaman zaman da şehirdışına çıkabileceğim güvenli sorun çıkarmayan otomatik bir araç istiyorum bütçem maximum 90 bin tl 2000 model passat ve golf arasında kaldım hangisi daha sorun çıkarır en iki sene aktif biçimde kullanılacak lütfen bilenler yardım edebilir mi ?
Otomatik mi bu dediğiniz araçlar

Serkan

Moderatör
Moderatör
Tepki
9
Passat tavsiyemdir konfor ve güvenlik bakımından. Golf de ideal olur tabi bu sizin zevkinize kalmış bir durum bence çok düşünmeden kararınızı verin derim.

MrKılıç

Moderatör
Moderatör
Tepki
7
Benim fikrim golften yanadır. Dikkat etmeniz gereken nokta ise eski model olduğu için hangi aracı olmaya karar verirseniz sağlam bir ianzıman kontrolü yaptırmanız tavsiye ederim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar