Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

2021 Hyundai I20 1.4 Style At Vs 2021 Mitsubishi Space Star 1.2 Intense Cvt

HASAN1071

Yeni Üye
Tepki
0
Selamünaleyküm kardeşler, İlk defa araba alacağım bütçem çok kısıtlı araba kullanmada tecrübesiz olduğumuzdan mümkün olduğunca içi dolu araç almak istiyorum. Az yakması, sanayiye az götürmesi, parçasının pahalı olmaması kısaca uzun ömürlü olması önemli (fazla bilgim olmasada clio,rio,fiesta gibi araçları fiyat performans bakımından eledim)

MrKılıç

Moderatör
Moderatör
Tepki
7
i20 de güzel araç. Tavsiye olarak ayrıca Renault Symbol modellerine de bakabilirsiniz. Yakıt performans bakımından da rahat edersiniz. İlk etap için düşünebilirsiniz.

ArabaForum

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tepki
29
Selamünaleyküm kardeşler, İlk defa araba alacağım bütçem çok kısıtlı araba kullanmada tecrübesiz olduğumuzdan mümkün olduğunca içi dolu araç almak istiyorum. Az yakması, sanayiye az götürmesi, parçasının pahalı olmaması kısaca uzun ömürlü olması önemli (fazla bilgim olmasada clio,rio,fiesta gibi araçları fiyat performans bakımından eledim)
benim tavsiyem 2015-2016 model clio 1.5 dizel manuel fiyat performans aracıdır , siz elediniz ama yinede tavsiyem budur :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar