Abel Teknoloji

Araba Forum - Türkiye'nin Otomobil Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

2011 Ki̇a Ceed 1.6 Di̇zel Otomati̇k Sw

fbistanbul341986

Yeni Üye
Tepki
1
Arkadaşlar Selamlar. 2011 Model 1.6 Kia Ceed Sw Consept 150.000 km de komple temizlik boyası yapılmış bir araç var. Değişen sadece 1 kapı. 184.000 TL isteniyor.
Sizce bu fiyata ve bu piyasa koşullarında alınır mı? İlerde fiyatlar düştüğünde aldığım fiyatın altına satma durumum olur mu? yardım lütfen.
Araç sadece temizlik boyası tavan dahil boyanmış. Şase, podyo airbaglerde hiç bir işlem yok. Tramer 5 bin civarı. ve araç full sanruff dahil en dolusu

ArabaForum

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tepki
35
Arabayı yatırım aracı olarak görmemek lazım risk hep var fakat genelde tren kaçıyor

fbistanbul341986

Yeni Üye
Tepki
1
Arabayı yatırım aracı olarak görmemek lazım risk hep var fakat genelde tren kaçıyor
Yatırım olarak değil tabiki. al satçı bir zihniyetim yok. Ama şuan fiyatlar çok uçuk piyasada. bu aracı bu halde 184 ealıp, bir sene sonrası fiyatlar aşağı gelirse, 130 a satmak, beni düşündürüyor. Sizce yanlış mı düşünüyorum?

ArabaForum

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tepki
35
Yatırım tavsiyesi vermek gibi oluyor (YTD) diyelim :) fakat ülke ekonomisinde ne aldıysam arttı hiç düştüğü döneme denk gelmedim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar